موسیقی بی‌کلام به سبک دو برنامه‌نویس!

موسیقی داروی قدرتمندی برای روان انسان است. می‌تواند در کم‌ترین زمان ممکن روحیه‌ی شما ۱۸۰ درجه تغییر دهد؛ می‌تواند شما را تا مرز دیوانه‌گی بکشاند یا شما را از دیوانه‌گی بیرون بکشد.

 از مدتی پیش وبگاه دانلودها نوشته‌هایی با عنوان فستیوال موسیقی بی‌کلام منتشر می‌کند و در آن‌ها تعدادی از موسیقی‌های بی‌کلام زیبا و مناسب برای همه‌ی سلیقه‌ها را منتشر می‌کند که من چند موسیقی موردعلاقه در بین آن‌ها یافته‌ام و معمولا در راه خانه تا مدرسه به آن‌ها گوش می‌دهم!

 این اقدام دانلودها باعث شد تا ما هم تصمیم به جمع‌آوری و انتشار موسیقی‌های زیبا کنیم ولی با توجه به این‌که یافتن موسیقی‌ای که سلیقه‌ی کاربران مختلف جور در بیاید نیازمند آزمون و خطاست و این آزمون و خطا در ایران هزینه‌ی زیادی دربر دارد، تصمیم گرفتیم موسیقی‌های موردعلاقه‌ی خودمان و شما کاربران دو برنامه‌نویس را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را در قالب مجموعه‌های ده تا بیست‌تایی با شما به اشتراک بگذاریم.

 شما برای همکاری با ما می‌توانید نام موسیقی موردعلاقه‌ی خود یا لینک دانلود آن را در دیدگاهی بیان‌کنید یا آن‌را به 2barnamenevis در جیمیل بفرستید و ما پس از بررسی و جمع‌آوری موسیقی‌ها آن‌ها را به‌صورت تک‌تک یا دسته‌بندی‌شده در اختیار شما و کاربران دیگر قرار می‌دهیم. البته توجه داشته‌باشد که دو برنامه‌نویس در انتخاب و انتشار موسیقی‌ها مختار است!

 توجه داشته باشید که جمع‌آوری موسیقی‌های بی‌کلام و انتشار آن‌ها کاربرمحور است و به همکاری شما عزیزان بستگی دارد.

نوشته‌های مرتبط با موسیقی‌بی‌کلام در دو برنامه‌نویس

[catlist name=instrumental-music]

و همین‌طور می‌توانید موسیقی‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند را این‌جا ببینید.

0 دیدگاه در “موسیقی بی‌کلام به سبک دو برنامه‌نویس!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *