برنامه‌های ویندوز ۸ (۲): یک جعبه‌ی ابزار کامل!

این هفته قصد دارم یک جعبه ابزار با امکانات بسیار مفید را به شما معرفی کنم: Toolbox for Windows 8

این برنامه، امکاناتی از قبیل: مرورگر، ماشین حساب، تبدیل کننده‌ی واحد‌ها، زنگ هشدار، زمان، فیس‌بوک، آب و هوا و چند چیز دیگر را در یک مکان در اختیار شما قرار می‌دهد.

منظورم این است که این زیر-اپلیکیشن‌ها می‌توانند با الگوهای تازه‌ای، چیزی بیشتر از حالت‌های محدود در محیط مدرن، در کنار هم قرار گیرند:

1

با «تول‌باکس» شما می‌توانید تا ۶ ابزار را در کنار یکدیگر قرار داده و از آن‌ها استفاده کنید. چند حالت‌ پیش‌فرض هم برای کار‌های مختلف برای شما پیش‌بینی شده است:

2

همچنین شما می‌توانید حالت‌های ایده‌آل برای خودتان را در این فهرست ذخیره کنید تا به راحتی قابل استفاده قرار گیرند.

قرار گیری این ابزار ها در کنار هم، نه تنها در کامپیوترها بسیار مفید است، همچنین می‌تواند در تبلت‌ها نیز مفید باشد، به خصوص برای کار‌های حرفه‌ای و تولید محتوا.

Screenshot (54)

نکته‌ی جالب در مورد این نرم‌افزار این است که این زیر-اپلیکیشن‌ها می‌توانند به برنامه اضافه شوند! کافیست روی آیکون Tool depot کلیک/تپ کنید.

Screenshot (56)

برای نمونه، در لحظه‌ی نگارش این نوشته، می‌توانید Stopwatch را هم به ابزار‌های تول‌باکس اضافه کنید؛ همچنین وعده داده شده است که Twitter reader و Notepad هم به زودی به ابزار‌های تول‌باکس افزوده شوند.

نکته‌ی دیگری که برایم جالب توجه بود، این بود که آلارم‌های تنظیم شده در تول‌باکس، حتا اگر در اپلیکیشن دیگری مشغول کار باشید هم کار می‌کنند و آلارم به صورت یک نوتیفیکیشن در گوشه‌ی بالا-راست صفحه به شما نمایش داده می‌شود.

Screenshot (57)

این برنامه رایگان است و از اپلیکیشن «ویندوز استور» در ویندوز ۸ قابل دریافت است. اگر در دسترسی به ویندوز استور با مشکل مواجه شده‌اید، این نوشته و نیز این نوشته را بخوانید!

دیدن چند اسکرین‌شات از این برنامه هم خالی از لطف نیست:

Screenshot (50)

Screenshot (53)

Screenshot (52)

Screenshot (51)

0 دیدگاه در “برنامه‌های ویندوز ۸ (۲): یک جعبه‌ی ابزار کامل!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *