«دو برنامه‌نویس» تغییر می‌کند! (بخش دوم)

نوشته‌ی قبلی (که من اسمش رو می‌گذارم بخش اول) رو احمدعلی نوشته بود؛ و خب، من ترجیح دادم برنامه‌ی خودم برای آینده‌ی وبلاگ رو بگم.

پیش‌تر، کار وبلاگ به نظرم خیلی خوب پیش می‌رفت، ولی کم کم، تبدیل شد به چیزی که من نمی‌خواستم. به هر حال، من دنبال پست‌هایی هستم که کمتر در جای دیگه مشاهده بشه و یک جورایی خاص باشه. و این یعنی این که دیگه پست‌های «اخبار فناوری» رو کمتر در وبلاگ خواهید دید، به جاش سعی می‌کنم پست‌های متفاوت و جالب‌تر بنویسم. امیدوارم خوشتون بیاد!

یک تاریخچه‌ی کوچولو هم بگم: من دوست داشتم یک وبلاگ جدید رو شروع کنم، و متن خداحافظی (و معرفی وبلاگ جدیدم!) رو هم توی ذهنم آماده کرده بودم، اما بعد، با توجه به این‌که فکر می‌کنم دنبال پست‌های متفاوت هستم و این‌که احتمالاً خیلی‌ها اون سبک از پست‌ها رو دوست داشته باشن، تصمیم گرفتم همین‌جا ادامه بدم.

در مورد لحن، توضیحی نمی‌دهم، کسانی که نوشته‌های من رو بخوانند متوجه خواهند شد!

همچنین یک جوابیّه به نوشته‌ی قبلی: احمدعلی یک جوری نوشته بود انگار قضیه آموزش برنامه‌نویسی‌ها تقصیر من بوده که خوب از کار نیومده. بدینوسیله رسماً اعلام می‌کنم پست‌ها رو خودش نوشته، من کلاً توی اون کار دخیل نیستم و هر گلی به سرتون زده شده، کار اون بوده :)

ظاهر سایت رو هم کمی تغییر دادیم، به نظرم از قبل بهتر شده. با این حال ممکنه دلمون بخواد تغییرات دیگه‌ای هم توش بدیم. تا خدا چی بخواد!

البته دیدگاه‌های شما عزیزان هم بسیار راهگشا است برای ما! ما را از این نعمت بزرگ محروم نکنید!

0 دیدگاه در “«دو برنامه‌نویس» تغییر می‌کند! (بخش دوم)

  1. از اینکه تصمیم گرفتین با همدیگه ادامه بدین خوشحالم! لذت با همه بودن رو پست‌های متفاوت و جالب‌تر شاید نتونه برای همیشه ماندگار کنه. به نظرم با این موج تغییرات محتوایی رو ظاهر سایت هم دگرگونی داشته باشین از قبل بهتر می‌شه.

    1. تقریبا وقت‌هایی که قراره برای دو برنامه‌نویس کاری انجام بدیم رو برای قالب داریم می‌زاریم. البته قراره یک قالب متفاوت باشه و امیدواریم چیز خوبی از آب در بیاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.