افتتاح وبلاگ دو برنامه نویس

وبلاگ من قبلاً بخشی از وبگاه خودم بود. اما متأسفانه زمان کافی برای به روز کردن به موقع آن نداشتم. از این رو، با دوستم احمدعلی شفیعی صحبت کردم و تصمیم گرفتیم که با هم وبلاگی راه بیندازیم…

تصمیم گرفتیم از آنجایی که به برنامه نویسی خیلی علاقه داریم و شاید فکر می کنیم که چیزی از برنامه نویسی سرمان می شود، نام وبلاگ را “دو برنامه نویس” بگذاریم.

سه شنبه شب (بامداد 17 آبان 1390) من دامین دو برنامه نویس را ثبت کردم تا بالاخره کار وبلاگ آغاز شود. سپس با کمک احمدعلی، وبلاگ را راه اندازی کردیم و سپس، من ارسال های وبلاگ قبلیِ خود را به این وبلاگ منتقل کردم. (اما تعداد بازدید و کامنت ها به این آسانی قابل بازیابی نبودند، من هم صرف نظر کردم)

سپس از سید امیر حسین سید هاشمی، هم پایه ای عزیزمان، که خلاقیت کم نظیری در طراحی دارد درخواست کردیم که لوگوی دو برنامه نویس را نیز طراحی کند. او نیز لوگوی ما را طراحی کرد و به این ترتیب، کم کم قطعات جورچین دو برنامه نویس در کنار هم قرار گرفت تا وبلاگ کامل شود.

دو برنامه نویس

امیدوارم من و احمدعلی از پس اداره ی این وبلاگ برآییم و بتوانیم خواسته های شما خوانندگان عزیز را بر آورده کنیم، انشاالله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *